Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Focus Kancelaria Prawa i Przedsiębiorczości... warto inaczej!

Przedstawiciele FOCUS KPP działają na polskim rynku od wielu lat. Kancelaria jest jedną z nielicznych, która opracowała innowacyjny model obsługi Klientów.

Głównym celem FOCUS KPP jest kompleksowe i profesjonalne świadczenie usług w jednym miejscu. Dotychczasowa praktyka Kancelarii obejmuje obsługę przedsiębiorców oraz osób indywidualnych, dzięki czemu możemy skutecznie pomagać Klientom w osiąganiu przez nich zamierzonych celów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu znamy specyfikę problemów polskiego rynku, na którym dalsze funkcjonowanie często zależy od znajomości praktyki sądów, organów administracji państwowej i specyfiki działalności innych podmiotów. Wiedza w tym zakresie jest często kluczowa dla właściwego i optymalnego wyboru istniejących uregulowań prawnych i rozwiązań praktycznych.

Nasz zespół składa się z radców prawnych, prawników, doradców finansowych, biegłych sądowych z zakresu podatków, nieruchomości i motoryzacji, rzeczoznawców, biegłych rewidentów, detektywów, księgowych, menadżerów oraz specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki powiązaniu wielu dziedzin możemy zapewnić gwarancję optymalnego rozwiązania dla indywidualnej sytuacji, występującej w określonych okolicznościach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą FOCUS KPP i podjęcia współpracy, gdyż... warto inaczej!

Z poważaniem
Tomasz Bomersbach
Partner Zarządzający